Главная страница


ru.linux

 
 - RU.LINUX ---------------------------------------------------------------------
 From : Dmitry Gilev                         2:5015/185     29 Aug 2001  20:20:49
 To : Alexander Solovkov
 Subject : Re: X-Chat
 -------------------------------------------------------------------------------- 
 
 AS> Может ли subj pаботать чеpез HTTP-пpокси?
 
         Читайте FAQ'и, они рулез.
 
 === cut хере ===
 5. How do I connect through a proxy?
    Go to the menus, Settings -> Setup -> Proxy Server and fill in the 
    requested information there (version 1.6.x or above only).
 === cut хере ===
 
 /digi
 --- FIDOGATE 4.4.3-snp19beta4
  * Origin: unknown (2:5015/185)
 
 

Вернуться к списку тем, сортированных по: возрастание даты  уменьшение даты  тема  автор 

 Тема:    Автор:    Дата:  
 X-Chat   Alexander Solovkov   28 Aug 2001 20:08:10 
 Re: X-Chat   Dmitry Gilev   29 Aug 2001 20:20:49 
 X-Chat   Alexander Solovkov   03 Sep 2001 16:33:25 
 Re: X-Chat   Eugene Kuzin   04 Sep 2001 19:02:45 
Архивное /ru.linux/30038d353ed97.html, оценка 1 из 5, голосов 10
Яндекс.Метрика
Valid HTML 4.01 Transitional